Жіноча вишиванка молочна з молочним деревом життя гладдю MKAR35177-1
- Немає в наявності
- Код: MKAR35177-1
1 590 ₴

КОМЕНТАР СТИЛІСТА
Молочна блуза з вишивкою в тон - втілення ніжності, легкості та традицій. Ця вишукана вишиванка стане основним акцентом вашого гардероба, органічно доповнюючи як повсякденне, так і святкове вбрання. Модель з довгими рукавами-регланами прикрашена вишивкою гладдю, що зображує сільське життя з квітами і птахами. Манжети із зав'язками на кулісці створюють витончену рюшу, роблячи образ ще більш жіночним. Кругла горловина з вузькою окантовкою доповнені розрізом, прикрашеним шовковими зав'язками з пензликами, що надає моделі витонченості.
Поєднуйте цю модель з улюбленими джинсами, класичними брюками або спідницями - ваш ідеальний стиль.
| Параметри моделі | Зріст: 172 см; ОГ: 86 см; ОТ: 62 см; ОБ: 96 см |
| На моделі розмір | S |
| Довжина виробу |
54 см - спереду; 58 см - ззаду |
| Довжина рукава | S - 69,5 см; M - 70 см; L - 70,5 см |
| Ширина під проймами | S - 50 см; M - 52 см; L - 54 см |






Якщо на сайті або в магазині вже немає Вашого розміру - запитайте у менеджера, в деяких випадках розмір може з'явитися.
З усіх питань звертайтеся до нас за телефонами в шапці профілю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | 55% linen, 45% viscose |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Льон |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Стиль | Етнічний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
- Ціна: 1 590 ₴







