Жіноча вишиванка бордова з бордовим деревом життя гладдю MKAR35177-3
- Немає в наявності
- Код: MKAR35177-3
1 590 ₴

КОМЕНТАР СТИЛІСТА
Бордовий відтінок і витончені рослинні орнаменти створюють справжню симфонію стилю. Ця вишиванка – не просто річ, це витвір мистецтва, що подарує твоєму образу особливу харизму та глибокий сенс.
Ця ексклюзивна вишиванка стане центральним елементом твого гардероба, доповнюючи як офісні, так і святкові чи міські аутфіти. Довгі рукави-реглани прикрашені вишивкою "дерево життя" з птахами та квітами – символом родючості й гармонії. Зав’язки на манжетах додають комфорту, утворюючи ніжну рюшу. Горловина з вузькою окантовкою та розріз із шовковими зав’язками з китицями завершують цей розкішний образ.
Ідеальна в парі з класичними брюками, елегантними спідницями чи навіть улюбленими джинсами. Обери свою ідеальну вишиванку та створюй look, гідний захоплення!
| Параметри моделі | Зріст: 165 см; ОГ: 89 см; ОТ: 64 см; ОС 89 см |
| На моделі розмір | S |
| Довжина виробу |
54 см - спереду; 58 см - ззаду |
| Довжина рукава | S - 69,5 см; M - 70 см; L - 70,5 см |
| Ширина під проймами | S - 50 см; M - 52 см; L - 54 см |







Якщо на сайті або в магазині вже немає Вашого розміру - запитайте у менеджера, в деяких випадках розмір може з'явитися.
З усіх питань звертайтеся до нас за телефонами в шапці профілю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | 55% linen, 45% viscose |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Льон |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Стиль | Етнічний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
- Ціна: 1 590 ₴








