В'язаний жіночий світло-блакитний джемпер оверсайз із рожевими смужками Modna KAZKA MKAR200226-5
- Немає в наявності
- Код: 2115782605
+380 (97) 729-82-35
консультант
-
| Понеділок |
10:00 - 24:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 24:00
|
|
| Середа |
10:00 - 24:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 24:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 24:00
|
|
| Субота |
10:00 - 24:00
|
|
| Неділя |
10:00 - 24:00
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
В'язаний жіночий світло-блакитний джемпер оверсайз із рожевими смужками Modna KAZKA MKAR200226-51 190 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Вид виробу | Джемпер |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 52 см |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Колір | Блакитний |
|
| Розмір (UA) | onesize |