Жіночий в'язаний светр світло-зелений із великими косами
- Немає в наявності
- Код: 2115560535
1 190 ₴
+380 (97) 729-82-35
консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Светр |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 45 см |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Сезон | Зима |
| Склад | 60% acrylic, 20% wool, 20% полиамид |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | В'язання |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Комір-хомут |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (UA) | onesize |
- Ціна: 1 190 ₴









