Жіночий білий в'язаний светр із великими косами Modna KAZKA MKAR200251-1
- Немає в наявності
- Код: 2114556672
+380 (97) 729-82-35
консультант
-
| Понеділок |
10:00 - 24:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 24:00
|
|
| Середа |
10:00 - 24:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 24:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 24:00
|
|
| Субота |
10:00 - 24:00
|
|
| Неділя |
10:00 - 24:00
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіночий білий в'язаний светр із великими косами Modna KAZKA MKAR200251-11 190 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Светр |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 45 см |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Сезон | Зима |
| Склад | 60% acrylic, 20% wool, 20% полиамид |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | В'язання |
| Фасон вирізу горловини | Комір-хомут |
| Колір | Білий |
|
| Розмір (UA) | onesize |