В'язаний жіночий укорочений джемпер молочний у сіру карту
- Немає в наявності
- Код: 2114509968
+380 (97) 729-82-35
консультант
-
| Понеділок |
10:00 - 24:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 24:00
|
|
| Середа |
10:00 - 24:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 24:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 24:00
|
|
| Субота |
10:00 - 24:00
|
|
| Неділя |
10:00 - 24:00
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
В'язаний жіночий укорочений джемпер молочний у сіру карту1 090 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Джемпер |
| Довжина від горловини до низу вироба | 56 см |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 80 см |
| Обхват талії | 63 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Сезон | Зима |
| Склад | 76% polyester, 24% acrylic |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | В'язання |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Колір | Сірий |
|
| Розмір (UA) | onesize |