В'язана жіноча кофта "павутинка" чорна MKAR200278-2
- Немає в наявності
- Код: 2059640845
990 ₴
+380 (97) 729-82-35
консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В'язана жіноча кофта "павутинка" чорна
Коментар стилиста:
В'язана кофта "павутинка" чорного кольору - це стильний та затишний одяг, який додасть шарму та тепла у ваш гардероб.
Така кофта зазвичай має унікальний візерунок, що нагадує павутинку, що робить її цікавою та модною.
Чорний колір надає кофті ніжного і жіночного вигляду, і він відмінно підходить як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків.
В'язана кофта зазвичай комфортно сидить на фігурі та забезпечує тепло, що робить її ідеальним вибором для холодних пір року.
Ця кофта є чудовим елементом гардеробу, який може бути легко комбінований з іншим одягом та аксесуарами для створення різноманітних стильних образів.
Характеристики:
- Артикул: 200278-3
- Матеріал: пряжа
- Склад: 76% поліестер, 24% акрил
- Розмір: onesize
Параметри моделі:
- Зріст: 170 см
- ОГ: 80 см
- ОТ: 63 см
- ОС: 90 см
Виміри:
-
- Довжина рукава: 54-58 см
- Ширина під проймами: 54 см
Свій розмір визначте на фото на таблиці.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кофта |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 80 см |
| Обхват талії | 63 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 76% polyester, 24% acrylic |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Ажур |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пряжа |
| Розмір (UA) | Обрати свій розмір |
- Ціна: 990 ₴











