Жіночий білий в'язаний светр із великими косами Modna KAZKA MKAR200251-1
- Немає в наявності
- Код: 2009312309
1 190 ₴

Жіночий білий в'язаний светр із великими косами
Коментар стиліста:
Жіночий білий в'язаний светр із великими косами — це зразок елегантної простоти та витонченості.
Білий колір надає светру чистоту та вишуканість, а великі коси створюють унікальну текстуру, роблячи його стильним аксесуаром.
Цей светр підходить для різних сезонів і легко поєднується з різноманітними нижніми предметами одягу. Він підкреслить вашу індивідуальність і смак, створюючи неповторний образ.
Характеристики:
- Артикул: 200251-1
- Матеріал: пряжа
- Склад: 60% акрил, 20% шерсть, 20% поліамід
- Розмір: onesize
Параметри моделі:
- Зріст: 172 см
- ОГ: 86 см
- ОТ: 62 см
- ОС: 96 см
Заміри:
-
- Довжина рукава: 45 см
- Ширина під отворами: 61 см
Свій розмір визначте на фото на таблиці.

Фото на моделі:




Про нас
У магазині Модна коректура українські бренди — зібрані найкращі торгові марки жіночого одягу. Всі товари відшиті в Україні з натуральних, якісних тканин. Наш магазин дуже клієнтоорієнтований і тому ми дуже добре знаємо, чого хочуть наші клієнтки, а Ви хочете мати стильний, модний, молодий і витрачати мінімум часу на ранкові збори. У Модна казанка українські бренди представлена унікальна підібрана колекція одягу й аксесуарів, оскільки в нашій команді працює професійний стиліст.
Вибирати жіночий одяг із найкращих товарів набагато легше, згодні? - так як ми зробили вже величезну роботу та протестували речі на актуальність, якість, красу. Одяг та аксесуари, яка представлена на сайті вся в наявності й ми маємо можливість допомогти Вам із вибором, а також надіслати додаткові фото та відео в живу, або надіслати Новою поштою Вам для примірочки.
Якщо на сайті або в магазині вже немає Вашого розміру — запити менеджера, у деяких випадках розмір може з'явитися.
З усіх питань звертайтеся до нас за телефонами у шапці профілю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Светр |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 45 см |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 60% acrylic, 20% wool, 20% полиамид |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пряжа |
| Розмір (UA) | Вибрати свій розмір |
- Ціна: 1 190 ₴








