Жіночий в'язаний светр оверсайз електрик із розрізами з боків
- Немає в наявності
- Код: 2009272775
1 190 ₴

Жіночий в'язаний светр оверсайз електрик із розрізами з боків
Коментар стиліста:
Жіночий в'язаний светр оверсайз у яскравому відтінку електрик із розрізами з боків — це зухвалий і стильний виріб, який не залишить вас непоміченою.
Електрик кольору надає светру нотку сміливості та яскравості, а розрізи з боків додають динаміку й оригінальності.
Цей светр оверсайз дає змогу створювати модні та яскраві образи, підкреслюючи вашу впевненість і стиль. У ньому ви виділятиметеся серед натовпу та викликатимете захоплення.
Характеристики:
- Артикул: 102128-3
- Матеріал: пряжа
- Склад: 100% акрил
- Розмір: onesize
Параметри моделі:
- Зріст: 172 см
- ОГ: 86 см
- ОТ: 62 см
- ОС: 96 см
Заміри:
-
- Довжина рукава: 52 см
- Ширина під отворами: 59-60 см
Свій розмір визначте на фото на таблиці.

Фото на моделі:




Про нас
У магазині Модна коректура українські бренди — зібрані найкращі торгові марки жіночого одягу. Всі товари відшиті в Україні з натуральних, якісних тканин. Наш магазин дуже клієнтоорієнтований і тому ми дуже добре знаємо, чого хочуть наші клієнтки, а Ви хочете мати стильний, модний, молодий і витрачати мінімум часу на ранкові збори. У Модна казанка українські бренди представлена унікальна підібрана колекція одягу й аксесуарів, оскільки в нашій команді працює професійний стиліст.
Вибирати жіночий одяг із найкращих товарів набагато легше, згодні? - так як ми зробили вже величезну роботу та протестували речі на актуальність, якість, красу. Одяг і аксесуари, яка представлена на сайті вся в наявності й ми маємо можливість допомогти Вам із вибором, а також надіслати додаткові фото та відео в живу, або надіслати Новою поштою Вам для примірочки.
Якщо на сайті або в магазині вже немає Вашого розміру — запити менеджера, у деяких випадках розмір може з'явитися.
З усіх питань звертайтеся до нас за телефонами у шапці профілю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Светр |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 52 см |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% acrylic |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Електрик |
| Матеріал | Пряжа |
- Ціна: 1 190 ₴









