Плаття в'язане оверсайз молочне з чорними візерунками
- Немає в наявності
- Код: 2008337172
1 390 ₴

Плаття в'язане оверсайз молочне з чорними візерунками
Коментар стиліста:
Молочне в'язане оверсайз плаття з чорними візерунками — це ідеальний вибір для сучасних жінок, які цінують стиль і комфорт. Це плаття поєднує в собі унікальний дизайн і практичність. Чорні візерунки на ніжному молочному тлі створюють контрастний і дивовижний вигляд, роблячи плаття універсальним для різних подій.
В'язаний виріб завжди надає образу неповторності, а оверсайз силует забезпечує максимальний комфорт і свободу руху. Це плаття підкреслить вашу жіночність і стиль, даючи змогу мати елегантний вигляд у будь-якій ситуації. Молочне в'язане оверсайз плаття з чорними візерунками — це ідеальне поєднання моди та зручності, яке допоможе вам виділитися серед натовпу та створити неповторний образ.
Характеристики:
- Артикул: 102108-3
- Матеріал: пряжа
- Склад: 60% акрил, 20% шерсть, 20% поліамід
- Розмір: onesize
Параметри моделі:
- Зріст: 172 см
- ОГ: 86 см
- ОТ: 62 см
- ОС: 96 см
Заміри:
-
- Довжина рукава: 50-52 см
- Ширина під отворами: 67 см
Свій розмір визначте на фото на таблиці.

Фото на моделі:




Про нас
У магазині Модна коректура українські бренди — зібрані найкращі торгові марки жіночого одягу. Всі товари відшиті в Україні з натуральних, якісних тканин. Наш магазин дуже клієнтоорієнтований і тому ми дуже добре знаємо, чого хочуть наші клієнтки, а Ви хочете мати стильний, модний, молодий і витрачати мінімум часу на ранкові збори. У Модна казанка українські бренди представлена унікальна підібрана колекція одягу й аксесуарів, оскільки в нашій команді працює професійний стиліст.
Вибирати жіночий одяг із найкращих товарів набагато легше, згодні? - так як ми зробили вже величезну роботу та протестували речі на актуальність, якість, красу. Одяг і аксесуари, яка представлена на сайті вся в наявності й ми маємо можливість допомогти Вам із вибором, а також надіслати додаткові фото та відео в живу, або надіслати Новою поштою Вам для примірочки.
Якщо на сайті або в магазині вже немає Вашого розміру — запити менеджера, у деяких випадках розмір може з'явитися.
З усіх питань звертайтеся до нас за телефонами у шапці профілю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 60% acrylic, 20% wool, 20% полиамид |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон сукні | В'язане |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Молочний |
| Основні | |
| Матеріал | Пряжа |
| Користувацькi характеристики | |
| Розмір (UA) | Вибрати свій розмір |
- Ціна: 1 390 ₴










