В'язаний жіночий укорочений джемпер молочний у сіру карту
- Немає в наявності
- Код: 2008226345
1 090 ₴

В'язаний жіночий укорочений джемпер молочний у сіру карту
Коментар стиліста:
В'язаний жіночий укорочений джемпер молочного кольору із сірою картою — це неймовірно стильний та актуальний виріб для модних жінок.
Молочний колір надає джемперу ніжність і вишуканість, а сіра карта додає йому оригінальності та динаміки.
Цей укорочений джемпер чудово поєднується з різними нижніми предметами одягу, даючи змогу створювати унікальні образи для різних випадків. Підкресліть свій стиль і неповторність із цим модним джемпером.
Характеристики:
- Артикул: 102107-2
- Матеріал: пряжа
- Склад: 76% поліестер, 24% акрил
- Розмір: S-M
Параметри моделі:
- Зріст: 170 см
- ОГ: 80 см
- ОТ: 63 см
- ОС: 90 см
Заміри:
-
- Довжина рукава: 55-57 см
- Ширина під отворами: 51 см
Свій розмір визначте на фото на таблиці.

Фото на моделі:




Про нас
У магазині Модна коректура українські бренди — зібрані найкращі торгові марки жіночого одягу. Всі товари відшиті в Україні з натуральних, якісних тканин. Наш магазин дуже клієнтоорієнтований і тому ми дуже добре знаємо, чого хочуть наші клієнтки, а Ви хочете мати стильний, модний, молодий і витрачати мінімум часу на ранкові збори. У Модна казанка українські бренди представлена унікальна підібрана колекція одягу й аксесуарів, оскільки в нашій команді працює професійний стиліст.
Вибирати жіночий одяг із найкращих товарів набагато легше, згодні? - так як ми зробили вже величезну роботу та протестували речі на актуальність, якість, красу. Одяг та аксесуари, яка представлена на сайті вся в наявності й ми маємо можливість допомогти Вам із вибором, а також надіслати додаткові фото та відео в живу, або надіслати Новою поштою Вам для примірочки.
Якщо на сайті або в магазині вже немає Вашого розміру — запити менеджера, у деяких випадках розмір може з'явитися.
З усіх питань звертайтеся до нас за телефонами у шапці профілю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Джемпер |
| Довжина від горловини до низу вироба | 56 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 80 см |
| Обхват талії | 63 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 76% polyester, 24% acrylic |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пряжа |
| Розмір (UA) | Вибрати свій розмір |
- Ціна: 1 090 ₴










