В'язаний жіночий светр із ромбами шоколадний
- Немає в наявності
- Код: 2006919428
1 100 ₴

В'язаний жіночий светр із ромбами шоколадний
Коментар стиліста:
Шоколадний в'язаний жіночий светр із ромбами — це стильне та тепле доповнення до вашого гардероба. Цей светр додасть вашому образу нотку елегантності та тепла.
Ромбовий візерунок на светрі створює цікавий і привабливий зовнішній вигляд, роблячи його універсальним вибором для різних подій.
Виготовлений із якісних матеріалів, шоколадний светр забезпечує комфорт і тепло, зберігаючи свій стильний вигляд.
Придбайте цей в'язаний жіночий светр із ромбами в відтінку "шоколадний", щоб створити затишний і стильний образ, який підкреслить вашу вишуканість і гарний смак.
Характеристики:
- Артикул: 200244-2
- Матеріал: пряжа
- Склад: 60% акрил, 20% шерсть, 20% поліамід
- Розмір: onesize
Параметри моделі:
- Зріст: 170 см
- ОГ: 80 см
- ОТ: 63 см
- ОС: 90 см
Заміри:
-
- Довжина рукава: 51 см
- Ширина під отворами: 61-62 см
Свій розмір визначте на фото на таблиці.

Фото на моделі:




Про нас
У магазині Модна коректура українські бренди — зібрані найкращі торгові марки жіночого одягу. Всі товари відшиті в Україні з натуральних, якісних тканин. Наш магазин дуже клієнтоорієнтований і тому ми дуже добре знаємо, чого хочуть наші клієнтки, а Ви хочете мати стильний, модний, молодий і витрачати мінімум часу на ранкові збори. У Модна казанка українські бренди представлена унікальна підібрана колекція одягу й аксесуарів, оскільки в нашій команді працює професійний стиліст.
Вибирати жіночий одяг із найкращих товарів набагато легше, згодні? - так як ми зробили вже величезну роботу та протестували речі на актуальність, якість, красу. Одяг і аксесуари, яка представлена на сайті вся в наявності й ми маємо можливість допомогти Вам із вибором, а також надіслати додаткові фото та відео в живу, або надіслати Новою поштою Вам для примірочки.
Якщо на сайті або в магазині вже немає Вашого розміру — запити менеджера, у деяких випадках розмір може з'явитися.
З усіх питань звертайтеся до нас за телефонами у шапці профілю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Светр |
| Довжина від горловини до низу вироба | 53 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 51 см |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 80 см |
| Обхват талії | 63 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 60% acrylic, 20% wool, 20% полиамид |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Фасон рукава | Довгий |
| Матеріал | Пряжа |
| Колір | Шоколадний |
- Ціна: 1 100 ₴










