В'язаний подовжений жіночий джемпер темно-бежевий із чорними сердечками Modna KAZKA MKAR102110-2
- Немає в наявності
- Код: 2006877737
1 180 ₴

В'язаний подовжений жіночий джемпер темно-бежевий із чорними сердечками
Коментар стиліста:
Темно-бежевий подовжений в'язаний жіночий джемпер із чорними сердечками — це чарівний і затишний елемент гардероба, який додасть нотку романтики та стилю до вашого образу.
Подовжений силует робить цей джемпер зручним і модним вибором для різних сезонів. Чорні серця надають джемперу неповторного та ніжного вигляду.
Виготовлений із якісних матеріалів, темно-бежевий джемпер забезпечує максимальний комфорт і тепло під час носіння.
Придбайте цей подовжений в'язаний жіночий джемпер із чорними сердечками, щоб створити милий і стильний образ, який вигідно підкреслюватиме вашу жіночність і почуття смаку.
Характеристики:
- Артикул: 102110-2
- Матеріал: пряжа
- Склад: 60% акрил, 20% шерсть, 20% поліамід
- Розмір: onesize
Параметри моделі:
- Зріст: 172 см
- ОГ: 86 см
- ОТ: 62 см
- ОС: 96 см
Заміри:
-
- Ширина під отворами: 55 см
- Силует: 58 см
Свій розмір визначте на фото на таблиці.

Фото на моделі:




Про нас
У магазині Модна коректура українські бренди — зібрані найкращі торгові марки жіночого одягу. Всі товари відшиті в Україні з натуральних, якісних тканин. Наш магазин дуже клієнтоорієнтований і тому ми дуже добре знаємо, чого хочуть наші клієнтки, а Ви хочете мати стильний, модний, молодий і витрачати мінімум часу на ранкові збори. У Модна казанка українські бренди представлена унікальна підібрана колекція одягу й аксесуарів, оскільки в нашій команді працює професійний стиліст.
Вибирати жіночий одяг із найкращих товарів набагато легше, згодні? - так як ми зробили вже величезну роботу та протестували речі на актуальність, якість, красу. Одяг і аксесуари, яка представлена на сайті вся в наявності й ми маємо можливість допомогти Вам із вибором, а також надіслати додаткові фото та відео в живу, або надіслати Новою поштою Вам для примірочки.
Якщо на сайті або в магазині вже немає Вашого розміру — запити менеджера, у деяких випадках розмір може з'явитися.
З усіх питань звертайтеся до нас за телефонами у шапці профілю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modna KAZKA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Джемпер |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 60% acrylic, 20% wool, 20% полиамид |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Пряжа |
| Користувацькi характеристики | |
| Розмір (UA) | Вибрати свій розмір |
- Ціна: 1 180 ₴







