Жіноча утеплена трикутна хустка Лео ALBERTO BINI MKALB26-13
- Готово до відправки
- Код: MKALB26-13
2 490 ₴
КОМЕНТАР СТИЛІСТА
Утеплена трикутна хустка стане стильним завершенням осінньо-зимового образу та подарує комфорт навіть у прохолодну погоду. Модель виконана у практичному двосторонньому дизайні: зовнішня сторона виготовлена з гладкої тканини з ефектним анімалістичним принтом, а внутрішня — з м'якого теплого трикотажу, який приємно прилягає до шкіри та добре зберігає тепло.
Завдяки великому розміру хустку можна носити на шиї, плечах або поверх верхнього одягу. Практична система фіксації у вигляді зав'язок та кнопок дозволяє швидко зафіксувати аксесуар і регулювати посадку так, як вам зручно. Це універсальна модель, яка легко поєднується з пальтом, тренчем, жилетом або курткою.
Всі фотографії зроблені нами у шоурумі без обробки в фотошопі, щоб ви могли побачити реальну картину.
ФАКТИЧНІ ЗАМІРИ ПО ВИРОБУ
Довжина основної сторони: 141 см
Висота від основи до вершини: 99 см
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ
Рекомендується ручне або делікатне прання при температурі до 30°C. Не використовувати відбілювачі та агресивні мийні засоби. Не викручувати виріб. Сушити у розправленому вигляді подалі від нагрівальних приладів і прямих сонячних променів. За потреби прасувати при мінімальній температурі з виворітного боку.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Сезон: осінь/зима
Тип: утеплена трикутна хустка
Форма: трикутна
Матеріал верху: поліестер
Підкладка: м'який трикотаж
Тканина: щільна, м'яка, приємна до тіла, добре утримує тепло
Фіксація: зав'язки та кнопки
Декор: анімалістичний принт
Бренд: ALBERTO BINI
Артикул: MKALB26-13
Країна виробництва: Україна
Розмір: універсальний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alberto Bini. |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Розмір жіночого одягу | One size |
- Ціна: 2 490 ₴


